Принцип роботи печей типу «Булерьян»

Якщо порівнювати булерьян зі старомодною буржуйкою, то в конструкції другої печі немає камери допалювання (верхньої). У булерьяні є камера, в якій горять дрова, а є та, де догорають гази. Сама піч булерьян, на відміну буржуйки, більш рівномірно і досить швидко поширює гаряче повітря, не накопичуючи його в певній частині житла.

Принцип роботи печей типу «Булерьян»

Другою перевагою даної печі можна назвати сучасний режим регулювання тяги, за рахунок нього не треба стояти над піччю, на відміну від звичайної буржуйки на дровах. Її корпус не нагрівається до максимальних температур, що є плюсом для пожежної безпеки, а ось про буржуйку такого сказати не можна. Єдиною перевагою буржуйки можна назвати готування. Але і в цьому питанні ми просунулися!

Як користуватися піччю

Перед тим як розпалити піч, потрібно відкрити всі регулятори тяги. Для самого розпалу використовують тріски і папір — основне паливо закладається тільки після того, як вогонь буде досить великим. При цьому потрібно думати про те, щоб основне паливо практично повністю «захопило» обсяг нижньої камери печі. Регулятор потужності відповідає за температуру прогріву приміщення. Після того, як приміщення повністю обігріється, ви можете самостійно встановити цей регулятор в потрібному положенні, прикриваючи його заслінку. Виробники радять повністю його закривати тільки на ніч, чого не можна зробити в роботі з буржуйкою.

Как пользоваться печью

При роботі печей типу "Булерьян" навчитися регулювати температуру дуже просто: ви дуже швидко зрозумієте, яка температура є максимально комфортною, а також яким чином краще розташовувати регулятори тяги для даної температури.

Не можна застосовувати для розпалювання газ або рідина, а також кам'яне вугілля – це важлива умова. Не рекомендуємо сушити на печі речі. Не варто прибирати залишки дров з печі, поки вона не охолола повністю, адже так ви можете постраждати. Прості правила безпеки збережуть вас і ваше житло. Якщо хочете додати палива в працюючу буржуйку, потрібно відкрити дві заслінки і трохи почекати, після чого відкрити дверцята самої грубки і підкласти туди трохи дров. Не забудьте повернути заслінки в початкове положення.

Про сучасних буржуйках

Немає тих, хто не знав би, що таке піч буржуйка. Дана грубка є прекрасною і досить легкою конструкцією з якісного і міцного металу, яку використовують, щоб нагріти приміщення зсередини. Неймовірно популярною буржуйка стала в нашій країні на самому початку минулого століття, коли трапилися війни і революції, опалення та гарячої води не було, люди намагалися виживати, а печі в даному випадку стали єдиним порятунком.

Якщо порівнювати буржуйки з габаритними печами з цегли (стандартними печами і камінами), то буржуйки більш економічні і зручні, адже їх можна топити будь-яким палаючим матеріалом, а також вони особливо компактні.

Жителі Європи завжди вважалися особливо економними, саме тому навіть зараз в їх оселях можна знайти буржуйки, купити які можна в будь-яких інтернет-магазинах Європи.

Багато хто хоче придбати буржуйку, так в чому її перевага? Справа в тому, що сучасний виробник постійно розвивається і вдосконалюється, тому звичайна буржуйка чавунна вже не така, якою була раніше. У виробництво буржуйки, продажі якої зашкалюють, завжди вкладалися чималі кошти для інновацій. Всі удосконалення не проходять даремно і сьогоднішня буржуйка (ціна на яку не сильно висока) може гордо носити ім'я «печі – каміна».

Багато хто говорить, що в цій грубці немає нічого особливого. Це ж проста буржуйка для дачі! А ось і ні! Нові конструкції піддалися переробці-тепер це легкі грубки, безпечні, економні і якісні. Піч буржуйка, купити яку в нашій країні простіше простого, встановлюється дуже швидко, а димохід для неї також не є проблемою. Виробник обдумав все! Тепер димохід можна встановити не тільки у вертикальному, але і горизонтальному положенні. Інноваціям постійно піддається і піч булерьян, яка вже давно стала дивом техніки.

Ще одна перевага печі: вона може виступати чудовою прикрасою будь-якого будинку, а також стане помітним елементом вашого інтер'єру.

Буржуйка-це краще рішення для того, щоб обігріти бажане приміщення, або додатково обігрівати вашу квартиру, будинок.

  • Поділитись:
Хочете заощаджувати на опаленні?
Залиште заявку, наш менеджер підбере для Вас найкращий варіант
Зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на консультацію!
+38 (050) 493 03 99; +38 (063) 270 28 90

Чому клієнти обирають нас?

Широкий вибір печей і котлів за цінами виробника
Власне виробництво

Ви отримуєте продукцію безпосередньо з заводу, можете замовити індивідуальну комплектацію

Великий асортимент

Ви отримуєте продукцію безпосередньо з заводу, можете замовити індивідуальну комплектацію

Висока якість продукції

Ви отримуєте продукцію безпосередньо з заводу, можете замовити індивідуальну комплектацію

Здійснюємо доставку по Україні

Ви отримуєте продукцію безпосередньо з заводу, можете замовити індивідуальну комплектацію

Зворотній дзвінок
Зв'яжемося з Вами протягом робочого дня
Ваше ім'я
Ваш телефон
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Оставить заявку
Зв'яжемося з Вами протягом робочого дня
Ваше ім'я
Ваш E-Mail
Ваш телефон
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×