Замовити дзвінок
 

Приглашаем к сотрудничеству дилеров, магазинам по продаже отопительной техники - особые условия.


Про переваги печі булерьян

Категорія товару: Українська версія » Корисна інформація

Основним принципом роботи печей цього типу можна назвати саме тління, тому що повного завантаження дров достатньо для восьми годин постійної роботи. Не варто ставити піч на максимальну потужність обігріву, яка занадто стрімко витрачає запас дров і перетворюється в буржуйку. Саме цей спосіб роботи булерьянов - «тління» - підкреслює високу якість продукту і його продуктивність - топка нагрівається, гаряче повітря поступово наповнює все приміщення, завдяки чому якісно і довго обігріває його. Дрова згорають дуже повільно через те, що надходження кисню не допускається засувкою.


Газ, який виділяється під час тління дров в першій (в нижній) камері, надходить в наступну (верхню) камеру, в якій його допалюють парові інжектори. Свіже повітря потрапляє в камеру, буде спалюватися незгорілий газ, пилові частинки перетворяться в паливну енергію і не потраплять в атмосферу вашого будинку.


Ми, як безпосередні виробники булерьянов, надаємо всі необхідні сертифікати, які підтверджують пройдені випробування, перевірки, знаки якості, а також гарантійний талон на рік з дня покупки.
Ми рекомендуємо придбати піч булерьян, тому що в сильні холоди хочеться бути впевненим, що будинок буде швидко і якісно обігріти. Завдяки приємною ціновій політиці, високій якості, німецькими технологіями та власним модернізацій, Ви отримуєте цю впевненість.


Корпус печі виготовляється зі сталі. Камера згоряння має циліндричну форму, з якої виходять труби. Нижні патрубки споживають повітря знизу, а гарячий, вже прогріте повітря (100-120 градусів за Цельсієм), відповідно, виходить в приміщення через верх. Саме тому гаряче повітря, потрапивши назовні, швидко нагріває приміщення, а потім довгий час підтримує вищу температуру. Обігрів простору відбувається досить швидко, близько 15 хвилин, що вкрай зручно, особливо для тих, хто має заміський будинок.


Одним з основних переваг булерьянов є їх економічність, так як витрачається мало дров. А також, те, що на протязі доби лише кілька разів підкинути дровишки в грубку, що надає Вам свободу і якісний обігрів вашого житла. Для того, щоб контролювати виділення теплого повітря існує газікатор і маніпулятор, які регулюють необхідну температуру під час роботи булерьян в приміщенні.


Також, ще однією позитивною характеристикою для цієї печі є те, що паливом можуть служити будь-які органічні матеріали, наприклад, тріски, лушпиння, деревина, тирса, папір, дерево. Дуже зручним є те, що через наявність габаритної дверцята і великий камери, поліно можна навіть не колоти, а поміщати в піч цілим.


Дізнатися все ціни на печі булерьян (і не тільки) Ви можете на нашому сайті. Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання, а також підкажуть яка піч найбільш вдало підійде для вашого приміщення.


Цена 0 ₴


Наша продукція

УКРАЇНА, м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 1
металоцентр "Відзев"
УКРАЇНА, м. Херсон, Миколаївське шосе, 5-й км
металоцентр "Відзев"
Авторизація и реєстрація
^