Замовити дзвінок
 
» » » Принцип роботи печей типу "Булерьян"

Приглашаем к сотрудничеству дилеров, магазинам по продаже отопительной техники - особые условия.


Принцип роботи печей типу "Булерьян"

Категорія товару: Українська версія » Корисна інформація

Принцип роботи печей типу "Булерьян"

Якщо порівнювати булерьян зі старомодною буржуйкою, то в конструкції другої печі немає камери допалювання (верхньої). У булерьянів є камера, в якій горять дрова, і є та, де догоряють гази. Сама піч булерьян, на відміну буржуйки, більш рівномірно і досить швидко поширює гаряче повітря, і не накопичуючи його в певній частині житла.
Другою перевагою даної печі можна назвати сучасний режим регулювання тяги, за рахунок нього не треба стояти над піччю, доповідаючи дрова, на відміну від звичайної буржуйки на дровах. Її корпус не нагрівається до максимальних температур, що є плюсом для пожежної безпеки, а ось про буржуйку такого сказати не можна. Єдиною перевагою буржуйки можна назвати підготовку. Але і в цьому питанні ми просунулися! 

Як користуватися піччю


Перед тим як розпалити піч, потрібно відкрити всі регулятори тяги. Для самого розпалу використовують тріски і папір - основне паливо закладається тільки після того, як вогонь буде досить великим. При цьому потрібно думати про те, щоб основне паливо практично повністю «захопило» обсяг нижньої камери печі.
Регулятор потужності відповідає за температуру прогріву приміщення. Після того, як приміщення повністю обігріється, ви можете самостійно встановити цей регулятор в потрібному положенні, прикриваючи його заслінку. Виробники радять повністю його закривати тільки на ніч, чого не можна зробити в роботі з буржуйкою.

Принцип роботи печей типу "Булерьян" Навчитися регулювати температуру дуже просто: ви дуже швидко зрозумієте, яка температура є максимально комфортною, а також яким чином краще розташовувати регулятори тяги для даної температури.
Не можна застосовувати для розпалювання газ або рідина, а також кам'яне вугілля - це важлива умова. Чи не рекомендуємо сушити на печі речі.
Не варто прибирати залишки дров з печі, поки вона не охолола повністю, адже так ви можете постраждати. Прості правила безпеки збережуть вас і ваше житло.
Якщо хочете додати палива в працюючу буржуйку, потрібно відкрити дві заслінки і трохи почекати, після чого відкрити дверцята самої грубки і підкласти туди трохи дров. Не забудьте повернути заслінки в початкове положення.
 
Про сучасні буржуйки

Немає тих, хто не знав би, що таке піч буржуйка. Дана піч є прекрасною і досить легкою конструкцією з якісного і міцного металу, яку використовують, щоб нагріти приміщення зсередини. Неймовірно популярної буржуйка стала в нашій країні на самому початку минулого століття, коли сталися війни і революції, опалення і гарячої води не було, люди намагалися виживати, а грубки в даному випадку стали єдиним порятунком.


Якщо порівнювати буржуйки з габаритними печами з цегли (стандартними печами і камінами), то буржуйки більш економічні і зручні, адже їх можна топити будь-яким палаючим матеріалом, а також вони особливо компактні.


Жителі Європи завжди вважалися особливо економними, саме тому навіть зараз в їхніх помешканнях можна знайти буржуйки, купити які можна в будь-якому інтернет магазинах Європи.


Багато хто хоче придбати буржуйку, так в чому її перевага?
Справа в тому, що сучасний виробник постійно розвивається і вдосконалюється, тому звичайна буржуйка чавунна вже не така, якою була раніше. У виробництво буржуйки, продажі якої зашкалюють, завжди вкладалися чималі кошти для інновацій. Всі удосконалення не минають даремно і сьогоднішня буржуйка (ціна на яку не сильно висока) може гордо носити ім'я «печі - каміна».


Багато хто говорить, що в цій печі немає нічого особливого. Це ж проста буржуйка для дачі! А ось і ні! Нові конструкції піддалися переробці - тепер це легкі грубки, безпечні, економні і якісні. Піч буржуйка, купити яку в нашій країні простіше простого, встановлюється дуже швидко, а димар для неї також не є проблемою. Виробник обдумав все! Тепер димохід можна встановити не тільки у вертикальному, а й горизонтальному положенні. Інновацій постійно піддається і піч булерьян, яка вже давно стала дивом техніки.


Ще одна перевага печі: вона може виступати чудовою прикрасою будь-якого будинку, а також стане помітним елементом вашого інтер'єру.


Буржуйка - це найкраще рішення для того, щоб обігріти бажане приміщення, або додатково обігрівати вашу квартиру, будинок.
 
 


Цена 0 ₴


Наша продукція

УКРАЇНА, м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 1
металоцентр "Відзев"
УКРАЇНА, м. Херсон, Миколаївське шосе, 5-й км
металоцентр "Відзев"
Авторизація и реєстрація
^