Замовити дзвінок
 
» » Чому вигідно купувати у нас

Приглашаем к сотрудничеству дилеров, магазинам по продаже отопительной техники - особые условия.


Чому вигідно купувати у нас

Категорія товару: Українська версія

Металлоцентр "Відзев" є одним з провідних виробників високоякісних сталевих печей на дровах, вугіллі, а також твердопаливних котлів, в тому числі котлів тривалого горіння. Наша прихильність до інновацій, дизайну і якості відбивається в безперервному технічному розвитку продукції. Тепло Вашого будинку сьогодні - в завтрашніх техлологіях від "Відзев".


1. Ви отримуєте продукцію безпосередньо, з заводу, і можете замовити піч або котел індивідуально в потрібній Вам комплектації в найкоротші терміни без посередників.

2. Відвантаження продукції здійснюється безкоштовно по всій території України.

3. У багатьох виробників булерьянов на сайтах зображені малюнки 3D моделей печей, і різниця між красивими картинками і реальними булерьянов може бути істотною, і не на користь останніх.

4. У більшості виробників печей на дверцятах встановлено проста ручка-гачок, що не забезпечує гарантованої газощільних дверцята булерьян, отже, в цих печах буде більша перевитрата повітря і менший час роботи булер'яна на одній закладці дров. Більшість виробників не виводять на передню стінку печі управління заслінкою димоходу, що призводить до додаткових незручностей в експлуатації булерьян.

5. Тільки у нас Ви можете замовити "Іменний булерьян (піч)".

6. Тільки у нас Ви можете придбати булерьян / котел / піч з оплатою за безготівковим розрахунком в тому числі ПДВ за ціною зазначеної на сайті, без додаткових надбавок за безготівковий розрахунок і за ПДВ.

7. У нас найбільший серед виробників вибір булерьянов і печей на дровах. Модельний ряд печей і казанів постійно вдосконалюється і оновлюється.

8. Продукція виготовляється на сучасному високотехнологічному обладнанні, професійними фахівцями, що гарантує високу якість продукції.Цена 0 ₴


Наша продукція

УКРАЇНА, м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 1
металоцентр "Відзев"
УКРАЇНА, м. Херсон, Миколаївське шосе, 5-й км
металоцентр "Відзев"
Авторизація и реєстрація
^